Fenerbahçe Beko'da Ali Muhammed dönemi sona erdi

Bu sezon koç Itoudis ile yeni bir yapılanma sürecine giren Fenerbahçe Beko'da flaş bir gelişme yaşandı. Sarı Lacivertliler yaptığı açıklama ile sporculuğunun ardından kulüpte Bireysel Gelişim Antrenörü ve Altyapılar Elçisi olarak görev yapan unutulmaz ismi Ali Muhammed ile yollarının ayrıldığını açıkladı. 

Sarı Lacivertli kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

Kulübümüze uzun yıllar boyunca sporcu olarak hizmet etmiş ve efsaneleşmiş, geçtiğimiz sezon başında ise Fenerbahçe Beko bünyesinde “Bireysel Gelişim Antrenörü ve Altyapılar Elçisi” olarak çalışmış olan Ali Muhammed, kişisel nedenlerden ötürü yeni sezonda görevine devam edemeyecektir.

Sporcu olarak unutulmaz katkılar sağladığı Kulübümüzde idari ekip bünyesinde de kısa sürede fark yaratan hizmetler yapan, genç sporcularımızın her daim örnek almaya devam edeceği bir figür olan ve sonsuza dek Fenerbahçe Ailesi’nin bir parçası olarak kalacak Ali Muhammed'e tüm katkıları için bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Sarı mirasımızın en değerli isimlerinden olan Ali Muhammed’i evimiz Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda her zaman en özel şekilde ağırlamaya devam edeceğiz.

Kaynak: Fanatik

Fenerbahçe Beko'da Ali Muhammed dönemi sona erdi Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum