Fenerbahçe'ye geri dönemeyen milli voleybolcu Melissa Vargas'tan müjdeli haber! Açıkladılar: Serbest bırakılıyor...

Geçen sezon Fenerbahçe Opet'te forma giyen Melissa Vargas, sezon başı Çin temsilcisi Tianjin Bohai Bank'a geri dönmüştü. Melissa Vargas'ın menajeri, Tianjin ile oyuncunun Çin Ligi sona ermeden serbest bırakılması için anlaşmaya vardı.

SAKATLIK GEÇİRDİ

Melissa Vargas, Tianjin Bohai Bank takımında yaşadığı sakatlık sebebiyle bir süre sahalardan uzak kalmıştı. Milli voleybolcu sakatlığını atıp antrenmanlara başladı.

 

Fenerbahçeye geri dönemeyen milli voleybolcu Melissa Vargastan müjdeli haber Açıkladılar: Serbest bırakılıyor...

 

MENAJERİ AÇIKLADI

Volley NEWS'te yer alan habere göre Tianjin, Çin Süper Ligi'nin şampiyonluk finali hala devam etmesine rağmen Vargas'ı erken "serbest bırakmayı" kabul etti. Melissa Vargas'ın menajeri, Tianjin ile oyuncunun Çin Ligi sona ermeden serbest bırakılması için anlaşmaya vardı.

FENERBAHÇE RESMEN AÇIKLAYABİLİR İDDİASIMilli yıldız omuz sakatlığı nedeniyle Çin'de maçlara çıkamıyordu. Vargas sezonun geri kalanında Fenerbahçe Opet tarafından resmi olarak tescil edilebilir.

 

Fenerbahçeye geri dönemeyen milli voleybolcu Melissa Vargastan müjdeli haber Açıkladılar: Serbest bırakılıyor...

 

3 YILLIK ANLAŞMA

Melissa Vargas’ın menajerlik şirketi SB Community’den yapılan açıklamada; “Melissa Vargas 2025/2026 sezonu sonuna kadar oynayacağı Çin ekibi Tianjin Bohai Bank’a geldi.” ifadeleri kullanıldı.

Vargas ilk açıklamasında “Herkesin böyle iyi ve yardımsever olduğu bir takımda oynamaktan ve burada olmaktan mutluyum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Fanatik

Fenerbahçe'ye geri dönemeyen milli voleybolcu Melissa Vargas'tan müjdeli haber! Açıkladılar: Serbest bırakılıyor... Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum