Filenin Sultanları'nın kadrosu açıklandı!

Filenin Sultanları'nın Avrupa Şampiyonası'ndaki 16 kişilik kadrosu açıklandı.

VNL'DE ŞAMPİYON OLDUK

FIVB Voleybol Miletler Ligi'nde Çin'i 3-1 mağlup eden A Milli Kadın Voleybol Takımımız mutlu sona ulaştı

VARGAS TURNUVANIN EN DEĞERLİ OYUNCUSU

Müthiş bir performans ortaya koyan Melissa Vargas, turnuvanın MVP'si (en değerli oyuncu) oldu. FIVB Voleybol Milletler Ligi ödül töreninde en iyi birinci orta oyuncu Zehra Güneş seçildi. En iyi libero ise Gizem Örge oldu. En iyi pasör çaprazı ödülünün sahibi Melissa Vargas, turnuvanın MVP'si seçildi.

ŞAMPİYONLUK GELİRİ 1 MİLYON DOLAR

Filenin Sultanları turnuva boyunca kazandığı maçlar ve şampiyonlukla birlikte dikkat çeken bir rakamı kasasına koydu. A Milli Kadın Voleybol Takımı, turnuva boyunca aldığı 12 galibiyetten 114 bin dolarlık geliri kasasına koydu. Turnuvadaki 3 mağlubiyette ise 13 bin 500 dolarlık gelir elde edildi. Filenin Sultanları, Çin zaferinin ardından da 1 milyon dolarlık şampiyonluk geliri elde etti. A Milli Kadın Voleybol Takımı toplamda 1 milyon 127 bin 500 dolarlık kazançla turnuvayı tamamladı.

AVRUPA ŞAMPİYONASI KADRO AÇIKLANDI

A Milli Kadın Voleybol Takımı, C Grubu'nda ev sahibi Almanya'nın yanı sıra Azerbaycan, Çekya, İsveç ve Yunanistan ile mücadele edecek. "Filenin Sultanları", grup maçlarını Almanya'nın Düsseldorf kentinde oynayacak.

2023 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası, 15 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında Belçika, Almanya, İtalya ve Estonya'nın ev sahipliğinde düzenlenecek.

TUĞBA VE KÜBRA KADRODAVNL Final Etabı kadrosunda yer alan isimlerin yanı sıra Kübra Akman ile Tuğba Şenoğlu takımda yer aldı.

Pasörler: Elif Şahin, Cansu Özbay

Liberolar: Gizem Örge, Simge Aköz, Ayça Aykaç

Smaçörler: Ebrar Karakurt, Derya Cebecioğlu, Hande Baladın, Saliha Şahin, Tuğba Şenoğlu, İlkin Aydın

Pasör Çaprazı: Melissa Vargas

Orta oyuncular: Eda Erdem, Zehra Güneş, Aslı Kalaç, Kübra Akman

Kaynak: Fanatik

Filenin Sultanları'nın kadrosu açıklandı! Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum