Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Avrupa Şampiyonu Filenin Sultanları'na tebrik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belçika'da düzenlenen 2023 CEV Avrupa Şampiyonası'nda Sırbistan'ı finalde 3-2 yenerek Avrupa Şampiyonu olan A Milli Kadın Voleybol Takımımızı yayımladığı mesajla kutladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi: "2023 CEV Avrupa Şampiyonu olarak hepimize büyük bir gurur yaşatan A Millî Kadın Voleybol Takımımızı, Filenin Sultanları’nı canıgönülden tebrik ediyorum."

 

Bakan Bak'tan Filenin Sultanları için tebrik mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Belçika’da düzenlenen 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda Sırbistan’ı finalde yenerek Avrupa şampiyonu olan A Milli Kadın Voleybol Takımı'nı yayımladığı mesajla kutladı. Bakan Bak, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

"A Milli Kadın Voleybol Takımımız yine tarih yazdı. Milletler Ligi şampiyonluğunun ardından Dünya '1' numarası olarak katıldığı 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda Sırbistan’ı finalde yenerek Avrupa Şampiyonu olan Filenin Sultanları'nı yürekten tebrik ediyorum. Hem kulüpler hem de milli takım düzeyinde Türkiye’nin 'Voleybol ülkesi' olmasında emeği geçen sporcu, teknik heyet, yöneticiler ve sporseverleri kutluyorum. Avrupa şampiyonu olarak bizleri gururlandıran A Milli Kadın Voleybol Takımımızın başarılarının devamını diliyorum."

Kaynak: Fanatik

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Avrupa Şampiyonu Filenin Sultanları'na tebrik Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum