Arina Fedorovtseva: Türkiye'ye giderken korkum yoktu

Fenerbahçe ile Sultanlar Ligi şamiyonluğuna ulaşan ve Rusya Milli Takımı hazırlık kampında bulunan Arina Fedorovtseva ülkesi Rusya'da programa konuk oldu. Türkiye sorularına yanıt veren Arina, taraftarların tutkulu şekilde takımlarını tuttuğunu anlattı.

FENERBAHÇE'DEN ARİNA PAYLAŞIMI

Tüm dünyada trend olan Barbie akımına Fenerbahçe de katıldı. Herkesin 'Rus Barbie' lakabını taktığı Arina Fedorovtseva için sarı-lacivertliler 'Gerçek Barbie'nin kim olduğunu biliyorsun' paylaşımında bulundu. Gönderi kısa sürede büyük ilgi gördü.

TÜRKİYE'YE GİDERKEN KORKUM YOKTUArina Fedorovtseva, ülkesindeki radyo programında "Türkiye giderken seni korkutan bir şey var mıydı?" sorusuna şu cevabı verdi: "Korku yoktu. oyunuma yeni şeyler eklemeye gittim. Deneyimimi ve becerimi arttırdım. Aynı yönde devam edeceğim."

"Milli takımda Terzic ile harika çalışıyoruz. Her an inanılmaz güzel duygularla, ondan yeni bir şeyler öğrenme arzusuyla geçiyor. Her antrenman mümkün olduğu kadar verimli oluyor."

"Türkler futbolu daha çok seviyorlar. 3 takım var; Beşiktaş, Galatasaray ve Fener. Bu takımları çocukluklarından itibaren destekliyorlar. Aileden aileye nesilden nesile bu taraftarlığı aktarıyorlar. Bir takımı desteklemiş olmak için desteklemiyorlar tam anlamıyla destekliyorlar. Arabalarında flamalar oluyor takımlarının katıldığı her sporu gidip izliyorlar. Kadın voleybolunun popülerite olarak 3. sırada olduğunu söyleyebilirim. 1 futbol, 2 erkek basketbol, 3 voleybol."

"Maç kazandığımızda taraftarlar tanrıçaymış gibi davranıyorlar"

Kaybettiğinizde nasıl oluyor?"Aynı şey ama tam tersi. Çok eleştireller. Ama çabuk sakinleşiyorlar. Bir sonraki maçta salon yine full dolu oluyor. Siz tekrardan çok tutkulu şekilde destekliyorlar."

Taraftarlardan ne tarz hediyeler alıyorsun? Yemek?"Çok farklı hediyeler alıyorum. Yemek de hediye ediyorlar ama onları yememe kuralım var."

Kaynak: Fanatik

Arina Fedorovtseva: Türkiye'ye giderken korkum yoktu Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum