Ziraat Bankası’ndan Türk voleyboluna büyük destek

Ziraat Bankası, Türk sporuna verdiği desteğe bir yenisini daha ekleyerek Ankara’da Türkiye Voleybol Federasyonu’nun bünyesinde bulunan Başkent Voleybol Salonunun isim sponsoru oldu.

Salonun adı 10 yıl boyunca “TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu” olarak kullanılacak. İstanbul Finans Merkezi Ziraat Kuleleri’ndeki sponsorluk imza töreni, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Ziraat Bankası Genel Müdürü Alpaslan Çakar, TVF Organizasyon ve Pazarlama Kurulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Şahin Gürkan, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Bülend Atalar, TVF Denetim Kurulu Üyesi Umut Bağlı, TVF Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Sezgin Eren ve basın mensuplarının katılımıyla yapıldı.

Ziraat Bankası Genel Müdürü Alpaslan Çakar, Ziraat Bankası’nın 160. kuruluş yıl dönümünü kutladıklarını belirterek, “Voleybol, Türkiye’nin dünyada en başarılı olduğu spor branşı. Dolayısıyla böyle bir iş birliğinin Türkiye’nin en büyük ve en global bankası ile bu başarılı branş arasında olması gerekiyordu. Bu sponsorluk bu anlamda çok değerli” dedi.

Kaynak: Fanatik

Ziraat Bankası’ndan Türk voleyboluna büyük destek Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum