Son dakika | Galatasaray - Beşiktaş derbisinde deplasman yasağı kalktı!

Süper Lig'in 9. haftasında oynanacak Galatasaray - Beşiktaş derbisinde deplasman yasağı kalktı. Siyah-Beyazlı kulüp bu haberi sosyal medya hesabından bir video ile paylaştı.

Beşiktaş'tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullandı:

"Trendyol Süper Lig’in 9. haftasında, 21 Ekim Cumartesi günü saat 19.00’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde oynanacak Galatasaray-Beşiktaş müsabakası için toplanan İstanbul İl Spor Güvenlik Kurulu, taraftarlarımızın deplasman tribününde yer almalarına karar vermiştir.Taraftarlarımızın bilgisine saygılarımızla sunarız."

İstanbul Valiliği de kulüplerin onay vermesi halinde gerekli güvenlik önlemlerinin alınacağını ve derbiye taraftar gidebileceğini kulüplere iletti.

Eray Yazgan: "Deplasman yasağını doğru bulmuyorum"

Deplasman yasağıyla ilgili dün Radyospor'a bir açıklama yapan Galatasaray Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Eray Yazgan, "Deplasman yasağını doğru bulmuyorum. Çocukken İnönü Stadı'nda hep yarı yarıya olurdu. Belki bu söylediğim şimdiki kombinelere bakılınca romantik gelecektir.

Biz Manchester seyircisini, Bayern seyircisini ağırlayabiliyorsak, Beşiktaş'ı da Fenerbahçe'yi de ağırlamalıyız. Kendi taraftarımızla da oraya gitmeliyiz" şeklinde konuşmuştu.

Kaynak: Fanatik

Son dakika | Galatasaray - Beşiktaş derbisinde deplasman yasağı kalktı! Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum