Son dakika | Fenerbahçe'de Satou Sabally'le yollar ayrıldı!

Fenerbahçe Alagöz Holding Satou Sabally ile yolların ayrıldığını resmi olarak açıkladı. Satou Sabally Sarı-Lacivertli takıma dün yaptığı paylaşımla veda etmişti.

Avrupa Şampiyonluğumuz başta olmak üzere üç sezon boyunca kazandığımız başarılarda pay sahibi olan, mücadelesi ve enerjisi ile iz bırakan oyuncumuz Satou Sabally, hedefleri doğrultusunda kariyerine farklı bir takımda devam etme kararı almıştır.

Yollarımızın bir gün tekrar kesişeceğine inandığımız ve her zaman ailemizin bir parçası olacak Satou Sabally’e emekleri için çok teşekkür ediyor, kariyerinin yeni döneminde kendisine başarılar diliyoruz!

SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMIŞTI!

İstanbul'da geçen 3 yılımı çok düşündüm ve edindiğim tecrübeler ve dostluklar için çok minnettarım. Beni sadece hayata değil başarılı bir meslek kariyere hazırlayan kitimde daha fazla araç gereçle genç bir kadına dönüşmüş gibi hissediyorum.Bu yıl Fenerbahçe'ye geri dönmeyeceğim ama ilerde geri gelip tekrar Euroleague oynayacağımı da biliyorum. Bronz, gümüş ve sonra altın! Dünya kulübü tarihinde ilk kez EuroLeague şampiyonu! Bayıldım! Türk kültürü, yemeği, müslüman bir ülkede yaşamak hayatımı birçok yönden zenginleştirdi. Yol boyunca tüm takım arkadaşlarıma, ayrıca antrenörlere, çalışanlara ve dünyanın en enerjik taraftarlarına teşekkür ederim. Çok teşekkürler Fenerbahçe.

Kaynak: Fanatik

Son dakika | Fenerbahçe'de Satou Sabally'le yollar ayrıldı! Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum