Real Madrid ile Liverpool arasında dev takas! Yıldızlar yer değiştiriyor

Yaz transfer dönemi için çalışmalarına başlayan Real Madrid, Liverpool’un yıldız oyuncusunu İspanya’nın başkentine getirmeyi arzuluyor. Real, yapacağı bu hamleye son yıllarda fırtına gibi esen 120 milyon Euro’luk oyuncusunu da dahil ederek dev bir takasın peşinde…

İspanyol devi, son günlerde yaşanan olumsuz gelişmelerin ardından bu dev takasın gerçekleşmesine sıcak bakıyor. Aksi durumda, transfer döneminde elinden çıkarmak istemeyeceği yıldızın uzun yıllar takımda kalması hedefleniyordu. 

 

Real Madrid ile Liverpool arasında dev takas Yıldızlar yer değiştiriyor

 

BELLİNGHAM’DA İŞLEM TAMAM

Uzun süredir uğraştığı Bellingham transferinde mutlu sona ulaşmaya yakın olan Madrid, 19 yaşındaki yıldıza 6 yıllık imza attıracak. İspanyol devi, bu transferde Liverpool, PSG ve Manchester United gibi takımları geride bırakarak genç oyuncuyla anlaşma sağladı.

 

Real Madrid ile Liverpool arasında dev takas Yıldızlar yer değiştiriyor

ANCELOTTİ’YLE DEVAM

Brezilya Milli Takımı’na gideceği konuşulan İtalyan teknik direktör, başkan Perez ile görüştüğünü ve aralarında, takımdan ayrılmaya dair herhangi bir konu konuşulmadığını belirtti. Ancelotti, büyük bir aksilik olmazsa bir sonraki sezon da Real Madrid’in başında olacak.

Real Madrid ile Liverpool arasında dev takas Yıldızlar yer değiştiriyor

 

REAL MADRİD’DE ROTA ROBERTSON

İspanyol devi, uzun yıllardır Liverpool’un sol bekinde başarıyla görev yapan İskoç oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor. Robertson’ı transfer ederek sol bek pozisyonu için rahatlamak isteyen Madrid’de, zaman zaman sol bekte oynayan Camavinga’nın da artık orta alana geçmesi bekleniyor. Yıldız sol beki isteyen Madrid’in, transfer konusunda 45 milyon Euro’luk dev bir takas planladığı ortaya çıktı.

 

Real Madrid ile Liverpool arasında dev takas Yıldızlar yer değiştiriyor

 

VİNİCİUS - ROBERTSON TAKASI

Daily Mail’in haberine göre Real Madrid, Liverpool ile Robertson ve Vinicius’u kapsaya dev takası gerçekleştirecek. Madrid, Liverpool’dan Robertson ve 45 milyon Euro karşılığında Brezilyalı yıldızının takımdan ayrılmasına izin verecek.

IRKÇILIĞIN ARDINDAN AYRILMAYI PLANLIYOR

Son dönemde kendisine karşı yapılan ırkçı saldırıların ardından zor günler geçiren Vinicius, İspanya’dan ayrılmaya sıcak bakıyor. 22 yaşındaki yıldızın haftalık yaklaşık 380 bin Euro’yu bulan maaşını karşılayabilecek tek ligin Premier Lig olduğu aktarılıyor. Brezilyalı yıldızın güncel piyasa değeri ise 120 milyon Euro…

Kaynak: Fanatik

Real Madrid ile Liverpool arasında dev takas! Yıldızlar yer değiştiriyor Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum