Milli yıldız Saliha Şahin reklam yüzü oldu

2021 yılında Türkiye Voleybol Federasyonu ile iş birliği yaparak Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri’nin resmi sponsoru olan Bioderma, 2023 yılında bireysel olarak da sporcuları desteklemek için çalışmalarını sürdürüyor. Bioderma, genç ve başarılı smaçör Saliha Şahin’e sponsor oldu.

2023 FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde mücadele edecek aday kadroya seçilen Saliha Şahin kendisine destek olan Bioderma için kameraların karşısına geçti. 4 yıl boyunca takımıyla birçok başarıya imza atan yıldız voleybolcu, gelecek sezon Polonya’da Chemik Police takımının formasını giyecek. 

Milli voleybolcu Saliha Şahin, “Hem bireysel sporlarda hem de takım sporlarında markaların desteği çok önemli. Sporcu kendini geliştirdikçe sponsor buluyor ve kendisine sponsor buldukça daha da gelişiyor. Bioderma özellikle son yıllarda Türk sporuna önemli desteklerde bulunuyor, önemli anlaşmalara imza atıyor. Böyle büyük bir markanın desteğini aldığım için çok mutluyum. Ben de halihazırda akne problemi için dermatoloğumun önerdiği akne problemine karşı çözüm bulduğum Bioderma Sebium ürünlerini kullanıyordum. Bu yüzden bu iş birliğinden dolayı çok memnunum. Aynı zamanda çok eğlenceli bir reklam filmi çektik. Umarım izleyenler de beğenecektir reklam filmimizi” dedi.

Kaynak: Fanatik

Milli yıldız Saliha Şahin reklam yüzü oldu Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum