Malwina Smarzek'in yeni takımı belli oldu! Türkiye sözleri olay olmuştu

Brezilya’nın Osasco takımıyla geçirdiği kulüp sezonunun ardından ülkesine dönen Polonyalı pasör çaprazı Malwina Smarzek, Türkiye hakkında çok konuşulacak ifadeler kullanmıştı. Smarzek'in yeni kulübü resmen belli oldu.

SPİKERİN SORUSUNA KIZDI: YAPMAYACAĞIMPolonya Milli Takımı ve Novara başantrenörü Lavarini ile arasında problem olup olmadığına dair soruya, “Yangını söndürmemize gerek yoktu çünkü aramızda öyle bir şey yoktu. Birbirimizle hiçbir çatışmamız olmadı. Lavarini önce beni aradı. Diğer seçilen kızlar gibi resmi bir kişisel e-posta aldım ve koçun hala gözlemlediği kızlarla iletişime geçeceğine dair bilgi aldım. Bir WhatsApp mesajının ardından görüntülü görüşme ayarladık. Çok normal bir görüşmeydi. Kendi adıma Novara’da kolay bir yolumuz olmadığını düşünüyorum ama burada kişisel ilişkiden değil, sportif yönden bahsediyorum çünkü ben ve o bu şeyleri çok iyi ayırıyoruz ve birbirimize saygı duyuyoruz. Aramızda herhangi bir gerginliğe gerekçe yoktu. Bir yıl önceki o görüşmeler hiçbir şekilde alevlenmedi.” cevabını vermişti.

Malwina Smarzekin yeni takımı belli oldu Türkiye sözleri olay olmuştu

 

DEPRESYON TEDAVİSİ GÖRÜYORUM“Geçen yıl takıma hiç faydam olmadı çünkü hala depresyon tedavisi görüyorum, şimdi sorun yok. Panik atak geçirdim, artık herkes biliyor. Rusya’da her şeyin başladığı o an, oradaki her şey beni çok etkiledi. Sebep bu değildi ama beni öldürdü. Lavarini’ye depresyonda olduğumu söylemedim, o noktada depresyonum olduğunu bilmiyordum. Kendime teşhis koyacak bir psikiyatrist değilim ama bir şeylerin ters gittiğini biliyordum.”

Rus ekibi Kaliningrad'da oynamasıyla ilgili olarak, "İtalya’da Novara’da geçirdiğim ve mental olarak beni yoran ve benim için iyi olmayan sezondan sonra yorulmuştum. Herkes Kaliningrad'a yalnızca para için gittiğimi konuşuyor. Kaçış arıyordum'

'TÜRKİYE'Yİ SEVMİYORUM'“Neden Türkiye’ye gitmiyorsun, en iyi orada ödeme yapıyorlar?” şeklinde soru sordu. Smarzek ise bu soruya: “Türkiye’yi sevmiyorum.” cevabını verdi.

'EGONU 1 YIL SONRA DÖNDÜ'Sunucu bunun üzerine Polonyalı oyuncuya Paola Egonu’nun Türkiye’ye geldiğini hatırlattı. Bunun üzerine Smarzek: “Ama bir yıl sonra geri dönüyor.” dedi. Sunucunun “Senin için tek bir yön var. Polonya’da oynamayacaksın. Türkiye’yi sevmiyorsun, sana Brezilya’da para vermiyorlar. Yani İtalya?” şeklinde konuşmasının ardından Smarzek: “Çin veya Japonya da var.” demişti.

 

Malwina Smarzekin yeni takımı belli oldu Türkiye sözleri olay olmuştu

 

İTALYAN KULÜBÜ RESMEN AÇIKLADIMalwina Smarzek, gelecek sezon İtalyan ekibi Casalmaggiore forması giyecek. Bergamo ve Novara'dan sonra Smarzek'in İtalya'daki üçüncü deneyimi olacak.

İFTİRA ATMAK İSTEMİYORUM AMA...Öte yandan daha önce verdiği röportajda Brezilya'da sezonu geçirdiği kulübün kendisine hala borcu olduğunu dile getirerek şunları söylemişti; “Brezilya’da çok büyük finansal sorunları var. Hala bana ödeme yapmak zorundalar. Sezona borçsuz başladıkları için bu takıma iftira atmak istemiyorum. Ama kontratımı yerine getirir, her gün antrenman yapar ve maç oynarsam, onların da o kontrata sadık kalmalarını beklerim.”

STYSIAK ŞAKASIKonu Polonya Milli Takımına geldiğinde Smarzek’e en anlaşamadığı milli takım arkadaşı soruldu, Polonyalı oyuncu bu soruya gülerek “Magdalena Stysiak” dedi ve “Şaka tabii ki” diyerek eklemede bulundu. Sunucunun kendini ve Magda’yı birlikte ilk 6’da görüyor musun?” demesi üzerine konuk voleybolcu: “Spekülasyon yapmaktan yoruldum” dedi.

Sunucunun kendini ve Magda’yı birlikte ilk 6’da görüyor musun?” demesi üzerine konuk voleybolcu: “Spekülasyon yapmaktan yoruldum” dedi. (Skorer)

Kaynak: Fanatik

Malwina Smarzek'in yeni takımı belli oldu! Türkiye sözleri olay olmuştu Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum