Fenerbahçe iki transferi bitirdi! 8300 kilometre uzaktan geldiler...

6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 ve 7.6'lık depremlerin ardından tüm Türkiye yasa boğulmuştu. Ülkemizde adeta hayat dururken tüm spor faaliyetleri de durdurulmuştu. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) da tüm ilgi ve çabasını deprem bölgesine yönelten kulüplerin mağdur olmaması için transfer dönemini 10 gün uzatmış ve 18 Şubat tarihini son gün olarak belirlemişti.

 

Fenerbahçe iki transferi bitirdi 8300 kilometre uzaktan geldiler...

 

2005 doğumlu yıldızlar

Artık transferin kapanmasına saatler kalırken Sarı-Lacivertliler'den sürpriz ataklar geldi. Kanarya hızlı ve gizli bir transfer operasyonuyla geleceğe yönelik çifte harekâtı başarıyla tamamladı. İtalyan basınında gazeteci Alfredo Pedulla imzalı çıkan haberlere göre; Fenerbahçe, Gambiya'da yapılan futbol seçmeleri sonrasında LK Giants Academy’den 2005 doğumlu futbolcular Cherno Alagie Jobe ve Cherno Saho'yu kadrosuna kattı.

4 futbolcu da denenecek

Orta sahada forma giyen Alagie ile golcü Saho'nun altyaş kategorilerinde Sarı-Lacivertli formayla gösterecekleri performans yakından takip edilecek. Öte yandan haberde, Kanarya'nın yine seçmelerde gözüne kestirdiği 4 futbolcuyu da bir ay boyunca denemek istediği ve bu nedenle de gelecek vaadeden oyuncuları, İstanbul'a götürmek istediğinden de bahsedildi.

Kaynak: Fanatik

Fenerbahçe iki transferi bitirdi! 8300 kilometre uzaktan geldiler... Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum