Beşiktaş'ta Cenk Tosun ve Salih Uçan'ın yeni sözleşme istekleri belli oldu

Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezonun bitimi ile birlikte Cenk Tosun ile Salih Uçan'ın sözleşmelerinin uzatılması gündeme gelmişti. Ancak aradan geçen zamana rağmen konu çözüme kavuşamadı. İki futbolcu, Gaziantep karşısında takımı galibiyete taşırken performanslarıyla takdir topladı. İki maçlık sakatlığını atlatıp takımdaki yerini alan Salih ilk golü kaydetti, Aboubakar'ın yokluğunda santrfora dönen Cenk de 2. golü attı. Söz konusu oyuncuların sezon sonu bitecek sözleşmelerinin uzatılması konusu ise biraz ötelenmiş durumda.

Beşiktaşta Cenk Tosun ve Salih Uçanın yeni sözleşme istekleri belli oldu

TOSUN PAŞA 55, UÇAN 45 İSTİYOR

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin iki kez görüşüp anlaşma sağlayamadığı futbolcularla yeni yönetim masaya oturacak. Cenk'in 55 milyon TL, Salih'in ise 45 milyon TL yıllık ücretin yanında 2 yıllık sözleşme beklentisi bulunuyor. Yaklaşık 2 ay önce yapılan son görüşmede iki futbolcunun isteğiyle yönetimin teklifi arasında fark olduğundan dolayı anlaşma sağlanamamıştı.

 

Beşiktaşta Cenk Tosun ve Salih Uçanın yeni sözleşme istekleri belli oldu

 

GÖZLER EMRE KOCADAĞ'DA

Bu arada Beşiktaş'ta 17 Aralık olarak açıklanan seçim tarihi, 3 Aralık'a çekilmişti. Siyah-beyazlı camia genel kurul için gün sayarken, kimlerin aday olacağı da merak ediliyor. Mevcut asbaşkan Emre Kocadağ'ın, birkaç gün içerisinde adaylığını resmen duyurması bekleniyor. Gaziantep FK maçı sonrası bir açıklama yapan Kocadağ, "Beşiktaş hiçbir zaman sahipsiz kalmaz. Kara bulutların dağılması için kendime düşen neyse onu yapacağım. Bu ligi dizayn etmeye, şampiyonluk pastasını iki takım arasında paylaştırmaya çalışanlardan hesap soracağız" demişti.

Kaynak: Fanatik

Beşiktaş'ta Cenk Tosun ve Salih Uçan'ın yeni sözleşme istekleri belli oldu Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum